Lista produktów producenta: OCP GmBH

Producent płynów udrazniajacych i tuszy do drukarek

Firma OCP GmbH z siedzibą w Hattingen w Niemczech jest wiodącym światowym producentem atramentu do napełniania kartridży do drukarek atramentowych. Oferta marki OCP obejmuje ponad 90 rodzajów atramentów do wszystkich najpopularniejszych drukarek znajdujących się na światowych rynkach, m.in. Hewlett Packard, Lexmark, Canon, Epson...


Firma OCP otrzymała międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2008. OCP GmbH jest pierwszą firmą na świecie w naszej branży, która otrzymała najnowszy certyfikat najczęściej wdrażanego systemu zarządzania jakością.


Od ponad 15 lat firma OCP GmbH jest znana w branży jako światowy lider w dziedzinie podnoszenia jakości. Do jej głównych celów należą ciągłe dążenie do podnoszenia poziomu satysfakcji klientów poprzez oferowanie najwyższej z możliwych jakości oraz utrzymywanie zgodności poszczególnych produkowanych partii. Posiadanie certyfikatu ISO jest jednym z głównych instrumentów, który daje pewność, że powyższe cele będą stale osiągane. Dlatego OCP GmbH posiada od 2005 roku pełną certyfikację ISO 9001:2000, dzięki czemu może osiągać lepsze wyniki niż inne firmy z branży.


Certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008 został wręczony firmie OCP GmbH 14 kwietnia 2009 roku w jej siedzibie w Hattingen (Niemcy) przez narodową organizację certyfikującą TÜV NORD.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów